in Google AdWords

AdWords offline? Tak!

System AdWords działa już od ponad 15 lat. Przeszedł wiele zmian, rozwinął się, stworzył różne możliwości. Dzisiaj znajdziemy w nim ponad tysiąc funkcjonalności. Czy to dużo? Mało? Myślę, że mogę śmiało powiedzieć: to dopiero początek tego, co Google AdWords oferuje nam, jako reklamodawcom, i Wam, jako Odbiorcom.

Zdarzają się sytuacje, kiedy nie ma dostępu do Internetu. Na szczęście Google stworzył narzędzie, które zapewnia dostęp do pracy zawsze i wszędzie.

Dzisiaj opowiem o moich wrażeniach związanych z korzystaniem z aplikacji jaką jest Edytor Google AdWords.

google-adwords-editor

Można go pobrać całkowicie bezpłatnie i zarządzać kampaniami offline. Można również tworzyć i eksperymentować, nie martwiąc się o to, że zmiany zostaną opublikowane. Zanim do tego dojdzie musimy się najpierw połączyć z siecią, a potem ręcznie przesłać dane – automat za nas tego nie zrobi. Przed rozpoczęciem pracy w Edytorze bez sieci należy pobrać najnowsze dane z konta, aby móc do nich zaglądać. Po otwarciu aplikacji na górze widzimy pasek z możliwością pobrania najnowszych zmian, ich publikacji a także pobrania statystyk z konta takich jak skuteczność, atrybucja, historię zmian czy nawet wypracowaną aktywność w Youtube.

gorna belka

Co daje nam Edytor AdWords?

  • Pracę w trybie offline
  • Możliwość zbiorczej edycji i szybkie wprowadzanie zmian
  • Zarządzanie wieloma kontami na raz
  • Wprowadzanie zmian w wersjach roboczych
  • Swobodne przenoszenie tekstów w grupach reklam
  • Przegląd statystyk
Tworzenie reklam w Edytorze
Tworzenie reklam w Edytorze

My już niejednokrotnie korzystaliśmy z funkcji Edytora Google AdWords. Używamy go zawsze, kiedy wprowadzamy większą ilość zmian na kontach naszych klientów. Zachęcamy wszystkich, którzy korzystają z systemu AdWords, aby zainstalować aplikację i spróbować z nią współpracować – jest naprawdę dużym ułatwieniem. Chcecie wiedzieć więcej? Może dopiero zaczynacie przygodę z Edytorem i potrzebujecie wskazówek? Napiszcie – pomożemy!

Related Posts

Written By:

Add a Comment