in Internetowe Rewoulucje

Zrewolucjonizuj swoje życie i firmę!

Dzisiaj porozmawiamy o programie stworzonym przez Google dla studentów i startupów a także do wszystkich osób, które chcą poznać świat Internetu!

logo_google

Celem programu jest zwiększenie wiedzy technologicznej oraz pokazanie możliwości wykorzystania Internetu w biznesie. Został on stworzony przez Ekspertów Google, którzy jeszcze nie tak dawno sami zaczynali swoją przygodę z Internetem. Są oni nieocenioną skarbnicą wiedzy i zawsze przyjdą z pomocą i wiedzą uczestnikom programu.

Aby dołączyć do programu wystarczy posiadać konto Google, zarejestrować się pod tym linkiem, opcjonalnie wykonać diagnozę potrzeb, rozpocząć naukę, poznać potencjał Internetu i… otrzymać Certyfikat 🙂 Co dalej? Zmieniaj siebie lub swoją firmę. Poznaj nowych ludzi i pokaż się światu. ir_cert

Internetowe Rewolucje dają wiele możliwości rozwoju. Cały kurs certyfikacyjny odbywa się na platformie, wszystko jest rzetelnie tłumaczone w formie wideo, a każdy temat zakończony jest krótkim testem podsumowującym i zarazem przygotowującym do testu końcowego.

bez-nazwy

W wielu miastach Polski są co jakiś czas organizowane specjalne sesje networkingowe w ramach programu IR, a na dwudziestu uczelniach w całym kraju są organizowane specjalne szkolenia z zakresu marketingu. Członkowie programu mają dostęp do forum Internetowych Rewolucji, na którym można dzielić się swoimi planami, doświadczeniami a także można znaleźć różne ciekawostki związane z wirtualnym światem.

bez-nazwy

Uczysz się? Jesteś chętny, aby poszerzać swoją wiedzę i poznać techniki promocji w sieci? Dołącz do Internetowych Rewolucji już dzisiaj i patrz jak Twój świat się zmienia!

Related Posts

Written By:

Add a Comment