in Google AdWords

Google AdWords i POKASH ads – Boost Your Business

Dzięki narzędziom reklamy jakie daje Google oraz naszemu autorskiemu programowi statystyk POKASH ads możemy przedstawić trafną ofertę klientom, wtedy kiedy jej potrzebują. Przybliżymy narzędzia, które to umożliwiają.

google-adwords-logo

Google AdWords ? Tworzymy reklamę, która będzie wyświetlać się klientom, wtedy gdy ktoś korzystając z wyszukiwarki, wpisze słowa kluczowe ? pasujące do naszej witryny. Za reklamę zapłacimy tylko wtedy gdy zainteresowana osoba w nią kliknie i odwiedzi naszą witrynę lub bezpośrednio zadzwoni do naszej firmy. Płacimy więc tylko za efektywność reklamy, a budżet dopasowujemy do naszych indywidualnych możliwości finansowych.

Korzystając z AdWords możemy wybrać z pośród dostępnych typów reklam.

Tekstowe ? Tylko słowa. Dzięki nim docieramy do klientów gdy wyszukują nasze treści w Google, a reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania.

adwords1

Graficzne ? Są statyczną lub interaktywną grafiką dzięki którym prezentujemy wizualnie produkty w witrynach współpracujących z Google, np. reklamy fotografii ślubnej na stronach poświęconych organizacji ślubów.

adwords_1722124_images_ads_result_en

Reklamy Wideo ? To reklamy dzięki którym prezentujemy klientom ciekawy przekaz w formie wideo na stronach współpracujących w Google.

adwords_1722124_video_result_en

Reklamy produktowe ? Zachęcające do uzyskania informacji o produkcje klientom zanim odwiedzili naszą witrynę.

adwords_1722124_product_listing_result_en

Dopasowanie reklamy dla właściwego klienta oraz monitorowanie zachowań klientów na naszej witrynie ma kluczowe znaczenie dla procesu planowania i ustalania strategii sprzedaży naszej witryny.  Tu z pomocą przychodzi Usługa Google Analytics, która oprócz tego, że pomoże nam śledzić wielkość sprzedaży i liczbę konwersji. Dostarczy nam informacji o preferencjach i zachowaniach naszych użytkowników.

A Co jeśli chcemy trafić dla klientów portali aukcyjnych takich jak allegro.pl, a Google Analytics nie zapewnia nam wsparcia tego typy sprzedaży? Tu mamy nasz autorski program POKASH ads, który dostarczy wszystkich niezbędnych informacji pomocnych przy prowadzeniu biznesu na Allegro:

Uzyskamy liczbę unikalnych wejść na nasze aukcję z wyszczególnionymi lokalizacjami naszych gości, aktywne źródła wejść oraz historie i przebieg popularności naszych ofert, a wszystko to wkomponowane w przejrzysty i intuicyjny interface

pokash_ads_panel

Jeżeli uważasz, że nasze rozwiązanie może zwiększyć sprzedaż Twoich produktów skontaktuj się ze mną! Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Dane kontaktowe dostępne są pod adresem: https://pokash.pl

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newsletter’a i odbierz swój panel POKASH ads na 90 dni zupełnie za darmo!

Related Posts

Written By:

Add a Comment